Kombajn sport-1013733_960_720.jpeg Krajobraz

Spotkanie z Mikołajem

 Mikołajkowy dzień w naszej dzielnicy już za nami, bo jak to Mikołaj powiedział - "dla tak wspaniałych dzieci musiałem znaleźć czas już dzień wcześniej".  W tej kwestii nie możemy mieć żadnych zastrzeżeń i zaprzeczyć. 

Mikołajki w Świetlicy Młodzieżowej w Strzebniowie zgromadziły jak co roku dużą grupę najmłodszych uczestników. Specjalnie przygotowane przedstawienie pt. "Kot w butach" wręcz porwało wszystkie dzieci do wspólnego śpiewania, odgadywania i zabawy. 

Tuż po zakończonym przedstawieniu odwiedził nas... Tak, tak doskonale macie rację! Specjalnie do naszych dzieci przyleciał Mikołaj! Wspólne zdjęcia, radość, uśmiechy i ten blask w oczach naszych najmłodszych uczestników, którzy zobaczyli. Śmiało możemy powiedzieć, że od wczoraj świąteczna atmosfera została u nas oficjalnie rozpoczęta. 

Spotkanie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie "Piękny Skrawek Gogolina - Strzebniów" we współpracy z Radą dzielnicy Gogolin - Strzebniów. Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków dotacji Gminy Gogolin.

 

 

 

Pogoda
04 grudnia
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,59 PLN
1 CHF = 4,42 PLN
1 USD = 4,07 PLN