Spotkanie opłatkowe w dzielnicy Gogolin - Strzebniów
Dnia 16.12.2018 r. odbyło się tradycyjne już spotkanie opłatkowe w dzielnicy Gogolin - Strzebniów, podczas którego mieszkańcy składali sobie świąteczne życzenia oraz podzielili się opłatkiem . Do życzeń dołączyła się również Przewodnicząca Zarządu, a w imieniu władz urzędu życzenia złożył Franciszek Holeczek. W spotkaniu uczestniczyli również księża z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gogolinie. Nie zabrakło wspólnego kolędowania, słodkiego poczęstunku oraz wigilijnej kolacji. W spotkaniu uczestniczyło ponad 40 mieszkańców dzielnicy.
Spotkanie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie "Piękny Skrawek Gogolina - Strzebniów", Radę dzielnicy Gogolin - Strzebniów, a dofinansowane zostało ze środków dotacji Gminy Gogolin.
Pogoda
06 czerwca
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,23 PLN
1 CHF = 4,62 PLN
1 USD = 3,64 PLN
1 CHF = 4,62 PLN
1 USD = 3,64 PLN






