Uroczystości odpustowe połączone z dniem dziecka
Uroczystości zaczęły się od Mszy Odpustowej przy Kapliczce w Strzebniowie , później wszyscy udali się na Plac
przy Świetlicy Młodzieżowej w Strzebniowie.
Słodkie poczęstunki, wspólne biesiadowanie, a dla
dzieci różnorodne konkursy, malowanie twarzy. Zorganizowano również pokazy strażackie
przygotowane przez OSP Obrowiec - dzięki członkowi zarządu dzielnicy - Henrykowi Sladek.
Podczas biesiady wystąpił również jeden z najmłodszych mieszkańców naszej dzielnicy- Tomasz Kozioł
- zwycięzca gminnego Konkursu Śląskie beranie oraz laureat wojewódzkiego konkursu z występem
pt. "Mały sportowiec".
Na koniec taniec i śpiew oraz zabawa do późnego wieczora, którą zagwarantował zespół Calypso.
Spotkanie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie "Piękny Skrawek Gogolina - Strzebniów" we
współpracy z Radą Dzielnicy Gogolin - Strzebniów oraz Świetlicą Młodzieżową w Strzebniowie.
Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków dotacji Gminy Gogolin.
1 CHF = 4,62 PLN
1 USD = 3,64 PLN






