Spotkanie opłatkowe
Dnia 13.12.2015r. w dzielnicy Gogolin - Strzebniów odbyło się już tradycyjne spotkanie opłatkowe, w której uczestniczyło około 35 mieszkańców dzielnicy. Nie zabrakło łamania się opłatkiem i złożenia sobie świątecznych życzeń. W tym szczególnym dniu najserdeczniejsze życzenia popłynęły również do Państwa Barbary i Helmuta Lakota, którzy obchodzili Złote Gody Małżeńskie.
Serdeczne podziękowania składamy wszystkim zaangażowanym w organizację spotkania.
Impreza zorganizowana dzięki współpracy Stowarzyszenia Piękny Skrawek Gogolina – Strzebniów i Zarządu dzielnicy Gogolin - Strzebniów . Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków dotacji Gminy Gogolin.
Pogoda
06 czerwca
sobota
Newsletter
Kalendarz
Kursy walut
1 EUR = 4,23 PLN
1 CHF = 4,62 PLN
1 USD = 3,64 PLN
1 CHF = 4,62 PLN
1 USD = 3,64 PLN






